KIM JESTEŚMY

Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie energooszczędnych domów jednorodzinnych i wielorodzinnych w stanie surowym, deweloperskim lub pod klucz. Oprócz kompleksowej realizacji oferujemy usługi w zakresie tynków maszynowych, ocieplenia budynków oraz wszelkie prace remontowe i wykończeniowe. Projekty realizujemy na terenie województwa mazowieckiego, w szczególności w Warszawie i okolicach.


LUX BAU istnieje w Polsce od 2006 roku, początkowo pod nazwą SANEX. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy zasady, którymi kierujemy się do dziś, oferując usługi na najwyższym poziomie. Od początku naszej działalności postawiliśmy przede wszystkim na jakość.


Naszym standardem jest wyjątkowa dbałość o zbudowanie domu o bardzo dobrych parametrach energetycznych. Warto dodać, że zbudowanie domu energooszczędnego o bardzo dobrych parametrach energetycznych z niskim zapotrzebowaniem na energię, nie musi być wcale kosztowne. Precyzja wykonania, wysokie walory estetyczne oraz terminowość realizowanych prac przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy.

OFERTA I JEJ ZASIĘG

W 2012 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o bardzo wymagający rynek niemiecki, gdzie specjalizujemy się w zakresie:

  • - wewnętrznych i zewnętrznych tynków maszynowych,
  • - ociepleń budynków,
  • - ociepleń poddaszy,
  • - zabudowach G-K.


Kilkuletnie doświadczenie na niemieckim rynku, gdzie wymogi jakości wykonania są bardzo wysokie i określone surowymi normami nauczyło nas dbałości o każdy szczegół, co jest naszym znakiem rozpoznawczym. Ponadto, dzięki uczestnictwie w licznych szkoleniach w Niemczech i wiedzy o nowościach technologicznych z co najmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem wyróżniamy się na tle lokalnych firm budowlanych.


KADRA I OBSŁUGA KLIENTA

LUX BAU to zespół fachowców o ugruntowanej pozycji zawodowej, dlatego wszystkie prace w Twoim domu będą wykonywane przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę na każdym etapie procesu inwestycyjnego i zapewniamy doradztwo w doborze materiałów oraz technologii. Stosujemy tylko najwyższej jakości materiały znanych producentów.


LUX BAU każdego naszego klienta traktuje indywidualnie, zapewniając mu miłą i profesjonalną obsługę. Jeśli marzysz o własnym domu z ogródkiem to dobrze trafiłeś. Z naszą pomocą zrealizujesz swoje marzenie. Budując z nami oszczędzasz czas i pieniądze, unikasz niepotrzebnych zmartwień związanych z całym procesem budowy. Nasi fachowcy pod ścisłym nadzorem uprawnionego kierownika sprawią, że budowa będzie realizowana na najwyższym poziomie.


NASI PARTNERZY

baumit
braas
knauf
velux
villant
rockwool
drutex
fakro
hormann
h+h
isover
krispol
protektor
saunierduval
schiedel
weber
ytong
oknoplast
wienerberger
wisniowski